Я звільнився з роботи, але при звільнені підприємство зі мною взагалі не розрахувалось: не виплатило з/п, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, мотивуючи тим, що зараз у підприємства немає грошей і що вони зі мною розрахуються як тільки з’являться гроші. Як мені отримати гроші?

Відповідно до ст.116 Кодексу законів про працю України підприємство зобов’язано при звільненні працівника виплатити йому всі суми, що йому належать саме в день звільнення. Виключенням є випадок, якщо працівник був відсутній на роботі в день звільнення. В такому випадку виплати повинні бути здійсненні не пізніше наступного дня після пред’явлення працівником вимоги про розрахунок.
Отже роботодавець порушив вимоги зазначеної статті, не розрахувавшись з Вами в день звільнення. В такому випадку Ви можете звернутися до суду із позовом про стягнення з підприємства заборгованості по заробітній платі, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, а також стягнути відповідно до ст. 117 Кодексу законів про працю України середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Оскільки вказана стаття передбачає відповідальність за затримку розрахунку при звільненні у вигляді виплати працівникові його середнього заробітоку за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Переглянути всі консультації
Новини компанії
12 Квітня 2013
Мін'юст наказом від 25.03.2013 N 535/5 вніс зміни до Положення про умови і порядок проведення тендерів (конкурсів) з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна, якими, зокрема, передбачено, що спеціалізовані...
Детальніше
18 Квітня 2013
Українцям доведеться сплачувати новий податок на нерухоме майно, який вступив в силу з 1 січня 2013 року. Відтепер власникам нерухомості, в залежності від розміру житлової площі будуть застосовуватись наступні ставки податку: 
Детальніше
Консультації

Ми з дружиною прожили 12 років у шлюбі. Маємо двох неповнолітніх дітей: доньку (10 років) та сина (6 років). Рік тому ми розірвали шлюб. Я залишив своїй колишній дружині двокімнатну квартиру, будиночок у селі, не відмовляюсь від участі у вихованні дітей, підтримую їх матеріально і не відмовляюсь від участі у вихованні. Я також пропонував, щоб донька залишилася жити з моєю колишньою дружиною, а син проживав зі мною, оскільки хлопцю потрібно спілкуватися з батьком, мати чоловічий приклад і підтримку. Син згоден переїхати жити до мене, утім, моя колишня дружина категорично заперечує проти цього, оскільки вважає мене ініціатором розлучення. Мені всіляко забороняють спілкуватися з дітьми, підтримувати їх і допомагати. Яким чином можна вирішити цю ситуацію?

Детальніше

Я звільнився з роботи, але при звільнені підприємство зі мною взагалі не розрахувалось: не виплатило з/п, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, мотивуючи тим, що зараз у підприємства немає грошей і що вони зі мною розрахуються як тільки з’являться гроші. Як мені отримати гроші?

Детальніше
Проекти
Клієнт:
ТОВ "Житлобуд" 15 ноября 2006 года Адвокатська група Украіни уклала довгострокову угоду з однією з провідних будівельних компаній Украіни Товариством з обмеженою відповідальністю "Житлобуд" про надання юридичних послуг.
Детальніше
Клієнт:
ТОВ "Єдина торгова система-Київ" Наші адвоката успішно представили інтереси ТОВ "Єдина Торгова Система - Київ" у господарському суді Луганської області в суперечці з Підприємством з 100% Іноземними Інвестиціями " ІнтерГазСінтез " про визнання недійсним договору купівлі -продажу. Так , Позивач ПІІ " ІнтерГазСінтез " звернулося...
Детальніше