Як зазначає Постанова пленуму ВСУ від 21 грудня 2007 року № 11, відповідно до ч. 1 ст. 115 СК ( 2947-14 ) розірвання шлюбу, здійснене за рішенням суду, має бути зареєстроване в державному органі РАЦС за заявою колишньої дружини або чоловіка. Сімейне законодавство не передбачає можливості розірвання шлюбу представником одного з подружжя або їх обох за довіреністю останніх, а правила ЦК ( 435-15 ) про представництво, довіреність і доручення на ці правовідносини не поширюються.
Проте, на підставі ст. 38 Цивільного процесуального кодексу України участь представника неможлива лише у справах про усиновлення, тому ви можете залучити вашого представника до участі у справі про розлучення попередньо виготовивши нотаріальну довіреність, де детально будуть прописані права та обов'язки представника щодо конкретної справи, особисто підписати позовну заяву та клопотання щодо допуску у процес вашого представника.
Переглянути всі консультації
Нашу квартиру затопили сусіди зверху. В результаті цього було зіпсовано телевізор. пошкоджено покриття на підлозі та стінах, а сусіди відмовляються відшкодовувати нам збитки. Ми нещодавно зробили ремонт, а тут така прикрість. Що робити? До кого звертатися?
Відповідно до Закону України “Про громадські об'єднання” громадським об'єднанням надано право здійснювати підприємницьку діяльність. Чи означає це, що віднині громадські об'єднання можуть подібно до підприємств вести комерційну діяльність і отримувати від неї прибуток?